Restauracja Fortezza - Dworska 1, 61-619 Poznań +48 61 821 36 60

Onas

Czasami z marzeń mogą powstać rzeczy wielkie, interesujące i unikalne. Takie, które po realizacji, przyczynią się do rozwoju miasta i zostawią po sobie trwały ślad w jego topografii. Te marzenia czasami ocalają stare budowle od zapomnienia, nadając im zupełnie nowego znaczenia i sensu.

Z takiego marzenia powstał hotel ForZa i restauracją Fortezza. Wiele lat zajęła nam jego realizacja, począwszy od odnalezienia i renowacji ponad stuletniego schronu, poprzez projekt, aż do kształtu, który został ostatecznie osiągnięty.

Jesteśmy dumni, że nasze wysiłki będą miały okazję obejrzeć osoby z całej Polski. Goszczącym u nas biznesmenom i turystom odwiedzającym Poznań stworzyliśmy przytulne i komfortowe warunki do wypoczynku i pracy – to był nasz najważniejszy cel. Powstało miejsce, w którym oddycha się historią i w którym sami – zapewniając bliski kontakt z naszymi gośćmi i domową atmosferę – chcielibyśmy mieszkać. Staraliśmy się także dobrać zespół zgranych, otwartych i pełnych zapału ludzi, którzy zapewnią naszym gościom najwyższą jakość obsługi.


F
?
?
?
?