Restauracja Fortezza - Dworska 1, 61-619 Poznań +48 61 821 36 60

HotelFORZA I RESTAURACJA FORTEZZA

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie w miejscu, w którym oddycha się historią, w miejscu o prestiżowym charakterze, w miejscu o niepowtarzalnej atmosferze. To miejsce znajduje się na obrzeżach miasta ale oferuje niespotykany design świeżość połączoną z tradycją.
Pod jednym dachem zaprezentują się firmy oferujące usługi ślubno-weselne, począwszy od mody ślubnej po dekoracje kwiatowe. Wyselekcjonowana ilość prelegentów w jednym miejscu zaprezentuje nowe trendy w branży ślubnej i pomogą w zaplanowaniu wesela w jeden dzień!


Dowiedz się więcej o wydarzeniu

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

poradyI WSKAZÓWKI

Wydarzenie ślubne w Hotelu ForZa jako jedyne w Polsce będą mieć charakter warsztatowy, tak aby każdy z Gości wyniósł wartość dodatnią w postaci prostych wskazówek i porad.

▪ Niezwykłe wydarzenie łączące modę i rozrywkę na wysokim poziomie
▪ Piękna architektura, prestiżowy charakter
▪ Pokazy mody ślubnej, wieczorowej
▪ Pokazy tańca  towarzyskiego i wiele innych atrakcji
▪ Super scena z rewelacyjnym nagłośnieniem oraz najwyższej klasy oświetleniem
▪ Łatwy dojazd do obiektu
▪ Bezpłatne parkingi dla wystawców i odwiedzających
▪ Specjalne rabaty dla wszystkich Gości


Dowiedz się więcej o wydarzeniu

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania

Poznajnaszych prelegentów

Justyna Adamowicz
Piekę w Poznaniu „Słodkie” i kieruję się stwierdzeniem Less is More. Uwielbiam proste formy i proste składy. Omijam sztuczność i chemię.
Gdybym miała określić siebie i swoje wypieki, jako miejsce na Ziemi, byłaby to Islandia. Na zewnątrz ładna i poukładana, czasami niepozorna. Wewnątrz zaś dzika, nieokiełznana i często zaskakująca.
Czekam na Ciebie w mojej Islandii deserów.
Justyna Adamowicz
Właścicielka
-
Magdalena Barcik
Jesteśmy pracownią florystyczną, która jest otwarta na wszelkie propozycje. Dla nas najważniejszy jest klient oraz jego potrzeby. Tworzymy nowe trendy, projektując kompozycje w niecodziennej odsłonie. Skupiamy się na indywidualnych potrzebach klientów. Wasze przyjęcie dzięki naszej pomocy nabierze cudownego wymiaru oraz oryginalnego charakteru. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych
Magdalena Barcik
Właścicielka
-
Marta Ćwirko-Bagińska
Animaus to połączenie zawodowych aspiracji i pasji, którą od zawsze były dzieci. Jesteśmy po to, aby pomóc spełnić Ich marzenia.Nie ma dla Nas marzeń nierealnych!!! Z Animaus zorganizujecie Państwo urodzinki oraz animacje dla dzieci podczas wesela i pozostałych imprez rodzinnych (komunii, spotkań, jubileuszy). Wszystkie animacje realizujemy według autorskich pomysłów mając na uwadze Wasze sugestie i oczekiwania dzieci. Dysponujemy zapleczem doświadczonych animatorów co będzie gwarantem DOBREJ ZABAWY dzieci i ich bezpieczeństwa.  
Marta Ćwirko-Bagińska
Właścicielka
-

1EDYCJA WARSZTATÓW ŚLUBNYCH

19 października 2019
10:00 – 17:00

Hotel ForZa
Poznań
ul.Dworska 1

Zobacz harmonogram wydarzenia

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

partnerzyWYDARZENIA

zapraszamyDO KONTAKTU!

Michał Kurowski

rezerwacje@fortezza.pl
tel. kom. +48 506 375 433
Hotel ForZa & Restauracja Fortezza
ul. Dworska 1 Poznań
www.fortezza.pl
www.hotelforza.pl

F
?
?
?
?