WYBIERZ KOMFORTOWĄ, PRZESTRONNĄ I WYGODNĄ SALĘ

Systematyczne organizowanie szkoleń dla personelu to klucz do sukcesu zespołu – regularna nauka daje bowiem możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji, wdrażania innowacyjnych technik do pracy przedsiębiorstwa oraz zwiększenia jego ogólnej efektywności. Z tego względu ważny jest wybór sali szkoleniowej – najlepiej, aby odznaczała się ona wysokim standardem oraz była zlokalizowana w atrakcyjnym miejscu – na przykład w Poznaniu.

Sale szkoleniowe w Poznaniu to gwarancja kompetentnej obsługi, obszernych pomieszczeń oraz wysokiego komfortu uczestników. Trening w takich warunkach zdecydowanie sprzyja zdobywaniu wiedzy oraz ułatwia koncentrację, dzięki czemu jest wyraźnie bardziej skuteczny, aniżeli odbyłby się w nieprzystosowanej do tego przestrzeni. Poznań to natomiast piękne miasto, które swoimi niesamowitymi atrakcjami z pewnością umili czas słuchaczom po zakończonym szkoleniu.

SALE SZKOLENIOWE W FORZA

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SALĘ SZKOLENIOWĄ W POZNANIU?

Poznań to dynamicznie rozwijające się miasto wspierające wszelkiego rodzaju biznesy i innowacyjne, ciekawe przedsięwzięcia – tworzy więc doskonałą atmosferę zachęcającą do nauki i poszerzania swoich horyzontów, zarówno w zakresie osobistym, jak i przez firmy dbające o poziom umiejętności swoich pracowników. Wynajęcie sali szkoleniowej w Poznaniu to zatem milowy krok w rozwoju Twojej działalności, niezależnie od tego, czy należysz do sektora MSP, czy też kwalifikujesz się do rangi światowych korporacji.

Sale szkoleniowe w Poznaniu, oprócz panującego w tym mieście biznesowego klimatu, posiadają również drugi ogromny atut – mianowicie charakteryzują się one wspaniałą lokalizacją dającą dostęp do wielu niezwykłych wrażeń i atrakcji. Poznań jest bowiem miastem pełnym zabytków, uroczych uliczek oraz restauracji, co stanowi świetną bazę do zorganizowania grupowej integracji – jak powszechnie wiadomo – zasadniczej dla sprawności teamu i budowania przyjaznej atmosfery w miejscu pracy. Szkolenie w tak zachwycającej miejscowości z pewnością spotka się z pozytywnym odbiorem oraz zadowoli wszystkich uczestników.

SALE NA KAŻDĄ POTRZEBĘ

POMIESZCZENIA NA MAŁE I DUŻE SPOTKANIA

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty organizacji szkoleń w odrestaurowanych i nowocześnie urządzonych wnętrzach fortyfikacji.
Zadbamy o profesjonalnie przygotowanie szkolenia, od wyposażenia sali po zaplecze gastronomiczne. Dysponujemy 6 salami konferencyjno-szkoleniowymi o łącznej powierzchni ponad 500 m².

Indywidualne podejście do Państwa potrzeb i niepowtarzalna atmosfera to nasza specjalność.

OFERTA KORPORACYJNA

MOŻLIWOŚĆ WSPÓŁPRACY NA ZASADZIE UMOWY KORPORACYJNEJ BEZ LIMITÓW.

Hotel ForZa oferuje korzystne rozwiązania dla klientów biznesowych, pozwalające na optymalizację kosztów noclegów i proponowanych przez nas ofert dodatkowych.

W przypadku regularnych rezerwacji pokoi hotelowych dokonywanych przez Państwa firmę, mogą Państwo zostać naszym partnerem korporacyjnym, zamawiając pokoje po specjalnych cenach. Umowa korporacyjna gwarantuje stałe ceny przez cały okres jej trwania oraz dogodne formy płatności, również dla kooperantów.

Umowa uwzględnia cennik pokojów i sal konferencyjnych.

ZAINTERESOWANY?

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ NA STRONIE NASZEGO HOTELU.
KLIKNIJ PONIŻEJ ABY SIĘ DOWIEDZIEĆ WIĘCEJ.